Arkadiusz Mazurski CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Torba na trening – jaką wybrać?

Bez względu na to, czy idziesz na siłkę, czy może na matę, przyda Ci się porządna torba na trening. Wrzucisz tam nie tylko buty i strój na zmianę, ale też butelkę wody, jakieś suple, skakankę i kilka innych drobiazgów. Nie może być za duża, bo się nie zmieści do szafki, ale za mała też nie będzie zbyt dobra, bo będziesz musiał z czegoś zrezygnować. Co zatem zrobić? Kupić torbę, która została zaprojektowana i stworzona właśnie z myślą o treningu!

Wśród najbardziej popularnych producentów znowu trzeba wymienić Venum. Wierni czytelnicy mogą już być znudzeni tym, że w każdym wpisie o sprzęcie wspominamy właśnie o Venum, ale prawda jest taka, że to jeden z liderów. Solidny materiał, przemyślane wymiary, dobrze rozplanowane kieszenie, no i ten wygląd. Estetyka też ma znaczenie, przecież nikt nie chce na siłce wyglądać ja turysta z pociągu. Szczególnie fajnie prezentuje się model VENUM UFC AUTHENTIC FIGHT WEEK – taką torbę pewnie już widziałeś, zwłaszcza wśród zawodników federacji UFC.

Męskie torby na trening

Torba na trening męska musi być odpowiednia!

Męska torba na trening z założenia ma służyć sportowcom – profesjonalistom i amatorom. Prawda jest jednak taka, że podobne torby – nie tylko te od Venum 🙂 – są po prostu poręczne. Dlatego też sprawdzają się w najróżniejszych przypadkach – w pracy, szkole, w trasie, a nawet w podróży. Dlatego też konsumenci szturmem rzucili się na asortyment francuskiego producenta, a że UFC jest w Polsce niezwykle popularne, to wspomniany już model UFC Authentic Fight Week rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Zastanawiając się nad wyborem, trzeba uwzględnić kilka czynników. Przeznaczenie samej torby to jedno, ale sposób użycia i nawyki to zupełnie inna para kaloszy. Swoją torbę będziesz zawieszał na ramieniu, czy może trzymał w samochodzie? Trenować będziesz w siłowni, czy na świeżym powietrzu? Trening zaliczasz od razu po pracy, czy najpierw wracasz do domu – jeśli odpowiesz sobie na te pytania, to wybór odpowiedniej torby nie będzie już żadnym problemem.

Torba na trening męska

Torba na trening? A może plecak?

Niektórzy zastanawiają się, czy plecak może zastąpić torbę treningową. Zdania co prawda są podzielone, ale my uważamy, że nie ma tutaj zbyt wiele do dodania – jeśli uważasz, że plecak Ci wystarczy, to chyba temat jest zamknięty. Pamiętaj tylko, że spocone ubrania (i co gorsze buty!) w ciasnym plecaku mogą szybko wytworzyć nieprzyjemny zapach, ale to już pewnie wiesz. Dlatego też nie powiemy Ci tutaj „torba lepsza”, albo „plecak lepszy”. W sumie to najlepszym wyjściem będzie torba w akompaniamencie plecaka!

Oceń ten artykuł

Ocen: Torba na trening – jaką wybrać?

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 10 ocen

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Arkadiusz Mazurski

Miłośnik sportów walki, a przede wszystkim MMA. Na ringu zgubił zęby i zostawił serce. Doskonale wie, czego potrzebujesz, żeby nie oberwać... za mocno i oddać z podwójną siłą!
Co to jest ashwagandha?

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Co jeść na masę mięśniową?

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Capoeira – co to?
capoeira warhouse

Arkadiusz Mazurski

3 miesiące

Czy K1 i kickboxing to to samo?

Arkadiusz Mazurski

3 miesiące

Boks czy MMA?

Arkadiusz Mazurski

4 miesiące

Czy kulturystyka to sport?

Arkadiusz Mazurski

4 miesiące

Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Torba na trening – jaką wybrać?”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *