Arkadiusz Mazurski CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jak używać shakera do odżywek?

Sport nieustannie przyciąga. Pogoń za piękną sylwetką i nienaganną kondycją sprawia, że kolejne osoby decydują się pewnie zmiany w życiu. Jedni wybierają siłownię, inni crossfit, a niektórzy zwracają się w stronę różnych dyscyplin sportowych – od sportów drużynowych, aż po sztuki walki. To spory rozstrzał. Wszystkich można jednak podpiąć pod wspólny mianownik – chodzi oczywiście o zdrowe odżywianie i prawidłowa suplementację.

Właśnie tutaj na scenę wchodzą shakery. Te drobne i niepozorne dodatki zna każdy sportowiec. Wszystkie odżywki, witaminy i białko wymagają shakera, więc każdy powinien taki mieć. Warto jednak zaznaczyć, że shaker szybko przestał być dodatkiem dla sportowców. Ten gadżet zwyczajnie był zbyt wygodny, więc korzystać z niego zaczął praktycznie każdy. Od sportowców, aż po pracowników biurowych, którzy zaczęli odkrywać nowe smaki, chociażby poprzez dodanie kilku owoców do siateczki.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategoriiSHAKERY DO ODŻYWEK

Po co sitko w shakerze?

Wiele osób, słysząc słowo shaker, ma na myśli barmanów i ich wyroby. Cóż, tak naprawdę to właściwe skojarzenie, bo idea shakerów dla sportowców wzięła się od barmanów, którzy przygotowywali drinki. Tutaj jednak napoje są dużo zdrowsze, więc śmiało możemy założyć, że to zmiana na plus.

Po co sitko w shakerze?

Nawet jeśli przy używaniu shakera nie ma żadnej filozofii, to zaskakiwać może ich różnorodność. Chodzi tutaj nie tylko o design, ale także o budowę samego shakera. Niektóre z nich wyglądają jak słoiki, inne przypominają bidon, a jeszcze to shakery automatyczne. Te ostatnie nie są jednak dedykowane tylko i wyłącznie sportowcom. Tak naprawdę ich masa sprawia, że są one często mało poręczne. Dlatego też warto przyjąć, że shakery automatyczne to przede wszystkim gadżet, który może spodobać się każdemu. Sęk w tym, że białko i inne witaminy będą tak samo efektywne w zwykłych i dużo tańszych shakerach.

Shakery do odżywek

Co zatem wyróżnia poszczególne produkty? Z jednej strony to sama konstrukcja – jak już wspomnieliśmy, shakery to nie tylko bidony. Na uwagę zasługuje jeszcze design. To właśnie niepowtarzalne wzory i grafiki pełne charakteru sprawiają, że całość prezentuje się naprawdę dobrze. Sportowcy to uwielbiają. Dlatego też producenci nieustannie poprawiają swoją ofertę, dostarczając shakery, które kipią testosteronem i mocą. Bezapelacyjny must-have dla każdego sportowca, bez dwóch zdań.

Oceń ten artykuł

Ocen: Jak używać shakera do odżywek?

Oceń
Ocena 4.6/5 na podstawie 11 ocen

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Arkadiusz Mazurski

Miłośnik sportów walki, a przede wszystkim MMA. Na ringu zgubił zęby i zostawił serce. Doskonale wie, czego potrzebujesz, żeby nie oberwać... za mocno i oddać z podwójną siłą!
Capoeira – co to?

Arkadiusz Mazurski

1 tydzień

Czy K1 i kickboxing to to samo?

Arkadiusz Mazurski

3 tygodnie

Boks czy MMA?

Arkadiusz Mazurski

1 miesiąc

Czy kulturystyka to sport?

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Ćwiczenia aerobowe w domu
ćwiczenia aerobowe w domu

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Ile kalorii spalisz na rowerze?
jazda na rowerze kcal

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Jak używać shakera do odżywek?”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *