Arkadiusz Mazurski CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jaki booster testosteronu?

Tabu? Może, ale kiedyś i tylko przy rozmowach towarzyskich. Tak naprawdę odpowiedni poziom testosteronu to klucz do udanego życia – na wielu płaszczyznach. Dowodzą tego nie tylko „suche badania amerykańskich naukowców”, ale przede wszystkim szczere opinie mężczyzn, którzy sięgnęli po booster i poczuli różnicę praktycznie natychmiast. Zapnij pasy, za chwilę obalimy najpopularniejsze mity o boosterach testosteronu i wyjaśnimy dlaczego – naszym zdaniem – to świetna propozycja dla współczesnego faceta.

Zacznijmy od tego, że testosteron to jeden z najlepiej znanych hormonów w organizmie człowieka. Światowa kulturystyka dokładnie mu się przyjrzała, dzięki czemu dzisiaj testosteron jest jednym z najbardziej powszechnych i ogólnodostępnych suplementów. To ważne, bo główną kartą przetargową dla tych boosterów są właśnie badania naukowe, które są niepodważalne. Co z nich wynika? Przede wszystkim to, że suplementy z testosteronem od sprawdzonych producentów są w 100% bezpieczne. To z automatu obala mit, wedle którego przyjmowanie boosterów testosteronu jest nieszkodliwe dla Twojego organizmu.

Jaki booster testosteronu wybrać?

Skąd zainteresowanie testosteronem wśród kulturystów? To proste – testosteron to hormon, który ma kluczowe znaczenie dla budowy imponującej masy mięśniowej. Początkujący sportowiec nie poczuje większej różnicy, bo zwykłe treningi i zbilansowana dieta wystarczą. Problem w tym, że kulturyści dochodzą do granicy, w której sam trening już nie wystarczy – wtedy do zbudowania jeszcze większej masy mięśniowej potrzebne będą właśnie boostery z naturalnych składników, a hormon testosteronu będzie tutaj na pierwszym miejscu.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategoriiBOOSTER TESTOSTERONU

dobry booster testosteronu

Już o tym mówiliśmy, ale będziemy to regularnie powtarzać – chodzi o naturalne boostery, które są tworzone w oparciu o rośliny, które są powszechnie znane od pokoleń. Taki Tribulus – powszechnie znany jako Buzdyganek naziemny – już od stuleci jest w Azji uznawany za skuteczny afrodyzjak. Trudno powiedzieć, kiedy mieszkańcy Azji zaczęli korzystać z rośliny w taki sposób, ale faktem jest to, że średniowieczni kronikarze dokładnie opisują działanie i popularność tej rośliny.

Przeczytaj też:  Jak się ubrać na trening zimą?

Tribulus w boosterze testosteronu

Tribulus będzie więc jednym ze składników, które warto zawrzeć w skutecznym boosterze testosteronu. Taki booster nie jest sterydem androgenno-anabolicznym, a to oznacza, że nie można go uznać za hormon. To niesie ze sobą dwie dobre wiadomości. Pierwsza dotyczy szkodliwych reakcji, a raczej ich brak. Drugą zaletą będzie fakt, że taki środek nie zdyskwalifikuje Cię w żadnej dyscyplinie sportowej. Skoro nie można go uznać za hormon, to nie ma żadnego zakazu, który wykluczałby sportowców z rywalizacji.

jaki booster testosteronu

Właśnie dlatego wielu sportowców decyduje się na naturalne boostery, które realnie zwiększają osiągi, będąc przy tym całkowicie bezpiecznym suplementem. To, że skład jest naturalny nie znaczy jednak, że można zapomnieć o zdrowym rozsądku. Właściwa suplementacja jest wskazana w każdym przypadku – nawet, jeśli producent informuje, że booster jest całkowicie bezpieczny. Dlatego też swoją przygodę z boosterem testosteronu sugerujemy zaczynać od dokładnego obejrzenia etykiety. Zazwyczaj to jedna porcja (np. 2 tabletki) dziennie, ale każdy producent tworzy swoje boostery trochę inaczej, więc ulotka to lektura obowiązkowa.

Oceń ten artykuł

Ocen: Jaki booster testosteronu?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Arkadiusz Mazurski

Miłośnik sportów walki, a przede wszystkim MMA. Na ringu zgubił zęby i zostawił serce. Doskonale wie, czego potrzebujesz, żeby nie oberwać... za mocno i oddać z podwójną siłą!
Czego nie robić po treningu siłowym?

Arkadiusz Mazurski

4 tygodnie

Jaka rozgrzewka przed treningiem siłowym?

Arkadiusz Mazurski

2 miesiące

Ile razy trenować w tygodniu?

Arkadiusz Mazurski

3 miesiące

Jak wyprać buty sportowe?

Arkadiusz Mazurski

4 miesiące

Co daje jazda na rowerze stacjonarnym?

Arkadiusz Mazurski

4 miesiące

Jak schudnąć z brzucha i boczków?

Arkadiusz Mazurski

5 miesięcy

Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Jaki booster testosteronu?”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *